نهمین کنگره سلامت نوزادان ایران

نهمین کنگره سلامت نوزادان ایران

نهمین کنگره سلامت نوزادان ایران

نهمین کنگره سلامت نوزادان ایران

نهمین کنگره سلامت نوزادان ایران در تاریخ ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۲ در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی واقع در برج میلاد تهران آغاز به کار کرد.

این کنگره، در راستای بهبود سلامت نوزادان و کاهش مرگ و میر آن‌ها و جهت به روز رسانی علوم مرتبط با سلامت نوزادان، از نه سال پیش آغاز به کار نموده است تا با دعوت از همه دست‌اندرکاران مشکلات نوزادان از جمله پزشکان فوق تخصص، پزشکان متخصص، پزشکان عمومی، پرستاران نوزادان و سایر رشته‌های مرتبط، محیطی را فراهم سازند تا هر سال با تکیه بر یک مشکل شایع و رایج دوره نوزادی به بحث و تبادل نظر بپردازند.

امسال نیز طبق روال هرسال بحث تنفسی همچنان به عنوان یکی از مهم‌ترین مباحث، توجه به بیماری‌های قلبی وعروقی (چه بیماری‌های که در نوزادان بوجود خواهد آمد چه بیماری‌هایی که از بدو تولد گربیانگیر نوزادان است) و همچنین موضوعاتی نظیر؛ مدیریت زایمان پرخطر، احیا ساعت اول تولد، بهبود کیفیت در بخش نوزادان، مراقبت سیستم اعصاب مراقبت تنفسی، تغذیه، هماتولوژی، بیماری های کلیوی، سر لوحه برنامه علمی این کنگره بود. نهمین کنگره سلامت نوزادان ایران تا ۲۶ آبان ماه ادامه داشت و شرکت‌های مختلفی در این کنگره حضور داشته و محصولات خود را به بازدیدکنندگان محترم ارائه دادند.

منتشر شده در : بهمن ۲۲, ۱۴۰۲دسته بندی: اخبار